1. Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem:
  • Poczty Polskiej
  • paczkomatu
  • kuriera
  • Odbiór osobisty
 2. Aktualna opłata za wysyłkę znajduje się na stronie sklepu internetowego i zależy od wagi i gabarytów produktu.
 3. Zamówienia składane w Sklepie są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta będą zrealizowane najbliższego dnia roboczego.
 4. Czas oczekiwania na przesyłkę dla produktów dostępnych na magazynie wynosi zwykle: 2 dni. Na czas oczekiwania składa się czas realizacji zamówienia, a więc skompletowanie Produktów do zamówienia oraz przewidywany czas dostawy, który wynosi od 24 godzin, w przypadku Polski.
 5. W przypadku produktów, które są w ofercie ale wymagają produkcji, termin realizacji jest ustalany i potwierdzany indywidualnie z każdym klientem. Standardowy czas oczekiwania na nowe produkty wynosi około 4 tyg.
 6. Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika.
 7. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien w jego obecności dokładnie sprawdzić zawartość i kompletność przesyłki, stan opakowania zewnętrznego oraz stan zamówionego Produktu. W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Klienta i kuriera.
 8. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego Produktu w Sklepie stacjonarnym, pod adresem: Ul. Rozwojowa 28, 33-100 Tarnów.

Koszty dostawy

 1. Koszt przesyłki zależy od wagi wyrobu.
 2. Waga do 15 kg – koszt przesyłki – 25 zł netto
 3. Waga do 30 kg – koszt przesyłki 35 zł netto
 4. Waga do 40 kg – koszt przesyłki 45 zł netto